Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Bezpieczeństwo jest najważniejszą kwestią podczas jazdy. Właśnie dlatego należy dbać o to, by nasze pojazdy miały sprawne hamulce. Tylko wtedy będziemy w stanie maksymalnie skrócić drogę hamowania pojazdu, a tym samym zwiększyć swoją szansę na uniknięcie kolizji. W przypadku, gdy elementy eksploatacyjne naszych hamulców staną się zużyte, warto wymienić je na nowe. Można to zrobić zaopatrując się w nasze zestawy hamulcowe do BMW Value Line. W ich skład wchodzą oryginalne zestawy klocków hamulcowych oraz czujniki ich zużycia.


Klocki hamulcowe to jeden z najważniejszych elementów układu hamowania. Są również jego najszybciej zużywającą się częścią. Wszystko dlatego, że ich celem jest wytworzenie siły hamowania poprzez dociśnięcie tarczy. Powstałe w ten sposób tarcie stopniowo zużywa klocki.


Czujnik zużycia klocków hamulcowych to bardzo przydatne rozwiązanie. Jego końcówka umieszczona jest wewnątrz klocka. Gdy tylko zużyje się on do pewnego stopnia, końcówka zaczyna dotykać tarczy hamulcowej, co powoduje powstanie impulsu elektrycznego, który włącza specjalną kontrolkę informującą o zużyciu klocków hamulcowych.


Korzystając z naszego asortymentu można zaopatrzyć się w zestawy dedykowane do różnorodnych modeli pojazdów marki BMW.

Zestawy hamulcowe BMW Value Line

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl